Alena Bystřická - Člověk nesmí být slepý k příležitostem, které mu život nabízí.

Jednou si takhle projíždím facebook a najednou mi tam začali skákat příspěvky z nějaké skupiny, do které jak tak koukám, mě přidala moje sestra. Prohlížím, pročítám a jsem přímo šokovaná tím, co čtu o plnidlech v pracích prášcích. Koukám na fotky nějaké trouby PŘED A PO čištění. Hmm říkám si, taky ji máme tak špinavou, ale stále čištění odkládám, je to vždycky makačka.  Ale tady čtu, bez drhnutí, nastříkat a setřít...

Na dovolené, kam jsme krátce na to odjeli, jsem poctivě projela celou skupinu, všechny fotky a příspěvky a bylo mi jasné, že až se vrátíme, udělám objednávku.

Doma jsem otevřela web Eurony a snad dvě hodiny pročítala a sepisovala seznam. Vyšlo mi, že rozhodně musím mít výrobky cca za 4.500,- Bylo rozhodnuto - 100 bodová objednávka ať mám největší výhody a postupně dokoupím další.

Za dva dny byl balík doma, já začala zkoušet nové výrobky. A přišel další šok, ale tentokrát pozitivní. Ono to opravdu funguje.... Proč jsem se s Euronou dosud nesetkala? Proč mi o tom už dávno někdo neřekl... Já o tom přece musím říct úplně všem mým kamarádkám a známým. Začala jsem fotit a do měsíce jsem spustila svou FB skupinu.

To ale ještě není všechno. V době kdy jsem "potkala" Euronu jsem byla a stále jsem na rodičovské dovolené. Jenže jsem už několik měsíců toužila něco dělat. Do práce jsem se vrátit nemohla, protože nám malou nevzali do školky. A já se doma nudila a na všechny štěkala, protože jsem se cítila nevyužitá.

A tak se to všechno nějak sešlo a já se Euroně věnuji ve volných chvílích, tuto "práci" jsem si zamilovala. Konečně jsem našla svůj koníček. Jsem šťastná, že něco dělám. A že to co dělám, má smysl. 

A aby se kruh uzavřel, sestru, která mě přidala do skupiny k Monči Procházkové, jsem nedávno registrovala a už šíří také...

Náhoda neexistuje. Vše přijde v pravý čas, člověk jen nesmí být slepý k příležitostem, které mu život nabízí.

Alena Bystřická, pozice 12%  v únoru 2018