Lenka Macalíková - mrzí ji, že nezkusila Euronu dříve

Přes rok jsem „odolávala“ Peťce Gregůrkové a produktům firmy. Nosila mi dárečky, litovala mého ekzému na rukou a tvrdila, že mi Eurona pomůže. Můj selský rozum nechápal. Dál jsem měla pokožku rozdrážděnou, u úklidu oči jako angorský králíček.

Zlom nastal ve chvíli, kdy jsem začala prát v prášku z řady Sensitive. Najednou začala používat aviváže, které mi nezpůsobovaly svědění. Po mytí nádobí nebylo třeba si promazat ruce krémem a spoustu záležitostí, které dnes už neřeším, ale otravovaly mi život.

Přes tvrzení, že Euronu nakoupím, až vypotřebuji staré zásoby z běžných obchodů. Jsem se jich velice ráda, rázně a velice rychle zbavila.

Když jsem viděla Peťku, jak se ji krásně daří a práce ji opravdu baví. Napadlo mě, že i já budu úspěšná a vytvořím svůj tým.

Jako pro maminku tří malých dětí je pro mě výdělek, kde jsem pánem svého času velkým bonusem. Nabízet celou řadu produktů, které používá každý je smysluplné. Je někdo, kdo by chtěl  uklízet snadno a voňavě? Nezatěžovat přitom přírodu a ještě mít z toho zisk? ANO!

V mé rozrůstající sítí mám šikovné kolegyňky, buď kamarádky nebo „nové“kamarádky. Přeci jsme téměř v dennodenním kontaktu a bavíme se postupně už úplně o všem.

Je mi opravdu příjemné dál šířit práci, která baví, s podporou ostatních lidí v Euroně. Firma, která je vždy ochotná cokoli řešit, odpovídat na zapeklité otázky, vyjít maximálně vstříc zákazníkům i nám poradcům.

Držím vám i sobě palce. A když něco nejde, nebo nad něčím váháte, zkuste jednoduše všechno!  Zeptejte se sami sebe: „ No a proč ne?“