Vlasta Sodomková - Hledala jsem přivýdělek a našla poklad

Co řešila: Chtěla si přivydělat k mateřské

​Nyní: Úspěšná poradkyně na pozici 15%

Vlastně jsem ani neřešila úklid, ale hledala příležitost, jak si k mateřské přivydělat . 
V jedné FB skupince jsem narazila na odkaz teď již mé sponzorky Jany Matoušové. Psala jen krátce, že je maminkou 4 dětí a našla práci, která ji naplňuje a ví, že se jí bude nadále věnovat. Po přidání do její skupinky o Euroně jsem byla nadšená z fotek PŘED a PO a dále tím, že se jedná o ekologickou drogerii. Spousta spokojených zákaznic, řekla jsem si, že to také zkusím. Bez váhání jsem udělala svou 100b objednávku a nemohla se balíčku dočkat. Výrobky jsem vyzkoušela a byla moc spokojená. Nadchla mě účinnost a ty vůůůůně.
Když jsem vzala do ruky letáček s úspěšným startem, pomyslela jsem si, že to nemohu splnit, ale rozhodla jsem se, že to zkusím a doporučila Euronu své kamarádce, která byla hned také nadšena. Začala jsem doporučovat dále a těšila mě spokojenost každé další zákaznice. 

Nenutím nikomu nic, jen doporučuji, popř. poskytnu vzorky. Spoustu zákaznic osloví už jen vůně, stačí pár granulek do vysavače :-) . Jsem ráda, že mohu nakupovat teď již zadarmo a uklízet šetrnými prostředky, navíc s příjemnými vůněmi.  
Mým snem je vybudovat si stálý příjem a nemuset se vracet zpět do zaměstnání. 

Říjen 2017