Adriana Zlámalíková - výrobky mě neskutečnou silou vtáhly do světa vůní, čistoty, krásy a nových přátelství!

Co řešila: Euronu jsem neznala, ale nebyla jsem spokojená s dosavadním praním
Nyní: Jsem zaměstnaná, ale práci poradce beru jako ,,pracovní koníček“

​Můj první kontakt s euronou byl díky teď už mé kamarádce Pavle Zelinové, to jsem byla ještě na rodičovské dovolené (květen 2018), kdy mi přinesla na ukázku vzorečky top výrobků a já si uplně pamatuju, jak jsem se zamilovala do pytlíčku s granulkami do vysavače (Black Grape), líbilo se mi, že všechno krásně voní a ještě funguje, i přesto, že to byla pro mě větší počáteční investice do výrobků, tak jsem si splnila ,,Úspěšný start“ a díky tomu vyzkoušela spoustu výrobků. Nejvíce mě zaujalo praní, nikdy jsem neměla tak krásně vypráno jako dnes, teď už vím jak prát správně a dodnes je to moje oblíbené téma. Vpodstatě ihned jsem se začala dělit o skvělé zkušenosti s výrobky, aniž bych měla nějaké vyšší cíle, měla jsem se začátku radost z odměn z úspěšného startu, dále pak z motivaček od Peti Gregůrkové, které byly opravdu motivační a já všechno chtěla získat.

Postupně pomaloučku jsem stoupala po těch pomyslných schůdkách a tento měsíc (květen 2019) jsem dosáhla stupínku 12% a já věřím, že tím to nekončí – balíky za 121 Kč jsou uplně skvělá odměna za práci, která člověka baví, naplňuje a posouvá dál ve všech směrech.

Jsem moc ráda, že jsem se k euroně dostala, děkuji holky Pavli a Peti za proškolování, za čas strávený přípravou materiálů pro nás, za motivace, péči, podporu atd. Líbí se mi na Euroně i to, že všichni táhneme za jeden provaz, podporujeme se navzájem, jsme taková
velká rodina.


Adriana Zlámalíková, 12%