Alena Boháčová - Vím, že nechci běžné zaměstnání!

Co řešila: Neustále jsem řešila problém s pracími prostředky, nenašla jsem žádný, se kterým bych byla spokojená.
Nyní: Nedám dopustit na prací prášky Eurona a s nejčistějším svědomím je každému doporučuji! Moje nadšení mi přineslo další úžasné sebevzdělávání a skvělou práci, která mne baví a jsem si konečně jistá tím, co chci dělat po rodičovské dovolené.

Moje první setkání s Euronou proběhlo prostřednictvím nabídky lososů. Byla jsem ve fb skupině mé kamarádky Markéty Foltýnové, a jelikož jsem v životě o Euroně neslyšela, nevěnovala jsem skupině žádný zájem, nicméně jsem ji naštěstí neopustila :). Až přišel první její příspěvek, který mne opravdu zaujal .. byla to nabídka čistých lososů bez antibiotik, mořských vší a rtuti, navíc první takový projekt v Čechách... Protože lososa doma milujeme, tak jsem si řekla proč si nedopřát právě takovéto kousky! 

S lososem mi Markéta přinesla i katalog a Kouzelnou knihu s ukázkami výrobků a okamžitě jsem věděla, že musím všechno mít! Hlavně, že si chci vyčistit pračku a vyzkoušet prací prášky, se kterými jsem pořád bojovala. Zmínila jsem se sousedce, jestli náhodou také něco nechce, že to vypadá na super výrobky a společně se mnou si objednala tedy i sousedka. Potom jsem kontaktovala další kamarádku, že budu objednávat, zda také nechce něco vyzkoušet, jelikož jsem ji přidala též k Markétě do skupiny, tak už věděla o co jde. Objednala si také a najednou jsem měla naplněnou svou první stobodovou objednávku.

Po vyzkoušení výrobků jsem si řekla, že je to super a to nejlepší, co jsem kdy vyzkoušela a okamžitě mě napadlo, jestli bych také nemohla doporučovat dále, jako to dělá Markéta. Tak jsme se sešly, Markéta vše vysvětlila a já se pustila do šíření mého nadšení :).

Poslední rok jsem hodně řešila svůj návrat do běžného zaměstnání. Během mateřské jsem našla svou zálibu v pečení a modelování dortů. Na začátku tohoto tvoření jsem měla vizi, že se pustím do podnikání a otevřu si dortové studio, protože mé nadšené okolí mne k tomu i postrkovalo. ALE! Je to neuvěřitelná dřina, na které člověk opravdu extra nezbohatne :(, vkládám do tohoto tvoření tolik času a úsilí, že mě to už přestávalo těšit, navíc nemám absolutně žádný čas pro svou rodinu a hlavně pro své dvě malé děti. Po zvážení těchto skutečností, jsem se na milion procent ujistila, že žádné studio si otevírat nebudu. Do běžného zaměstnání jít také nemohu, jelikož nemáme babičky k dispozici a můj muž je často na služebních cestách, takže bych neustále řešila jak a co s dětmi...

Eurona mi otevřela své dveře a možnosti a já vím naprosto přesně, čemu se chci věnovat :) . Proto jdu vstříc svému snu o finanční nezávislosti a flexibilní práci, kterou mohu kdykoliv přizpůsobit potřebám svých dětí a celé rodině...

Srpen 2018