Alena Hepnarová: Jsem šťastná, že mohu realizovat kus sebe

Co řešila: Více méně nic, ale viděla jsem fotky, na kterých to prý šlo ''snáze a rychleji''
Nyní: Jsem šťastná, že mohu realizovat kus sebe

Díky facebookové skupině jsem se dozvěděla o Euroně úplně poprvé... Chvilku jsem se rozmýšlela, zda do toho jít, nebo ne, ale jakmile byla ''volná koruna'' vrhla jsem se na svoji stobodovou objednávku. Ještě ten den, kdy mi přišel balík, jsem lítala od vany k pračce, od pračky ke kýblu a od kýblu ke dřezu a nestíhala jsem sledovat procesy, během kterých se mi doma ''samo uklízelo''.. No tak, ale herdek.... o tohle se nepodělit? NEEXISTUJE! 
Druhý a pro mne velmi důležitý aspekt je šetrnost výrobků. Skutečně se nesmírně těším z toho, že peru v Euroně. Protože mi ročně stačí 5-6kg pracího prášku.. To je pro přírodu a odpadní vody ohromná úleva, oproti běžným pracím prostředkům, kterých člověk v průměru za rok vypleská i více než 40kg!!

S nejčistším vědomím a svědomím doporučuji dál to, co jsem si sama zamilovala, to co mne činí šťastnou.. A opravdu věřím, že každý jeden člověk, který si koupí i kdyby jeden jediný Dish na nádobí, té přírodě uleví a přiloží ruku k dílu. To je pro mne hlavní podstata celé mé sítě, kterou si tvořím. 
Samozřejmě - lhala bych, kdybych tvrdila, že mi jsou peníze šumafuk.. To pochopitelně nejsou a dají se vydělávat bez fyzicky náročné dřiny a ještě k tomu zpoza počítače z domova.. To je prostě uskutečněný sen v realitu.. 

Děkuji celému Eurona kolektivu za to, že je a že mohu být jeho součástí... Nová přátelství, která jsou pevná, jsou neuvěřitelnou přidanou hodnotou. A kdyby mi před pár lety někdo řekl, že se JÁ!!! budu cítit dobře mezi samýma babama, tak bych se mu asi vysmála.. A hle - ono je tomu skutečně tak! 

Eurona je něco co mi změnilo život, přeházelo priority a pomohlo mi si uvědomit, jak velikou moc má každý jeden z nás.. Jak málo stačí k tomu, abychom pomohli a zanechali zde hezčí místo pro následující generace. 
Pojď, přidej se k nám, přilož ruku k dílu a těš se z toho, že pomáháš hlavně sobě.. Protože když nebude planeta, nebudeš ani ty! 

Alena Hepnarová, listopad 2019, pozice 12%