Alena Kopáčková - Byla to láska na první pohled

Co řešila: Chtěla něco voňavého 
Nyní: Začala okamžitě doporučovat a vydělává

A jak se to stalo?  Úplně jednoduše! Ráda bych řekla, že náhodou, ale jak víme, náhoda neexistuje a vše se děje tak, jak má. :)  Prostě jsme se měly potkat… :)

 Ve skupince maminek jsem objevila fotku, kde jedna z nich ukazovala, jakou má úžasnou aviváž a cosi na podlahu, co krásně voní. Vzala jsem si na poradu kamaráda se jménem Google, a jediné co jsem věděla je, že to voní a jmenuje se to Černý hrozen :)

Dostala jsem se na FB stránku Eurona by Cerny, tam si přečetla nějaké informace, ale stále se mi nedařilo najít nějaký eshop, kde si objednat..  :) Až najednou brouzdáním po FB se mi někde objevilo heslo pro hosta, a že když ho použiji, budu mít zboží se slevou a následné instrukce, kde objednat. Takže jsem na stránkach Eurony objednala nějaké výrobky a ups! Sleva pěkná :).A tam to vše začalo, na balík jsem se těšila jako malé dítě a když jsem zjistila, jak to voní a co to umí, tak jsem se zamilovala :). Po doručení balíku se mi ozvala milá mladá paní, zda mi balíček dorazil, a nabídla mi, zda chci pouze nakupovat pro vlastní potřebu a nebo jestli bych se nechtěla Euroně více věnovat a zajistit si finanční příjem.. Samozřejmě!! Kdo by nechtěl?! :)..A tak jsem poznala svoji sponzorku Pavlínu Vítkovou, která mě provedla vším potřebným, naučila mě, co umí a staly se z nás kamarádky. ( Eurona sbližuje!!! ) A já jdu v jejích šlépějích a předávám lidem své zkušenosti, aby byli stejně tak šťastni jako já.  :)

Po měsíci u Eurony jsem poskočila na provizní stupínek 3%, objednávala jsem dále a zkoušela a zkoušela a doporučovala dál, protože jsem byla z výrobků nadšená,  a další měsíc jsem byla na 9% provizním stupni, 6% jsem prostě přeskočila jak to šlo samo :). A slevy a provize rostly a já měla nákupy téměř zadarmo :) A má láska rostla a rostla a rostla a po 5 měsících u Eurony jsem dosáhla 12% a výrobky mám zdarma a jedu vzhůru.

Tak moc mě Eurona chytla, že bych přála všem, aby zjistili, jaké jsou to úžasné výrobky, jak perfektně fungují, šetří čas i peněženku, činí člověka šťastným a navíc i do té peněženky penízky přihazuje, což jako maminka na mateřské více než ocením :). Velmi mě to baví, každá skvrna (obzvlášť ta dětská) a špína je pro mě výzvou, zkouším, co vše se dá a jak  vyčistit. Je úžasné jak je Eurona multifunkční, a dámy pozor! I muži doma poznají, že je něco jinak, a to je co říct :)

Eurona je ale i kosmetika, pracuji s ní v mém kosmetickém salonu, a zákaznice jsou spokojené a omlazené.

Velmi ráda doporučuji a radím zákaznicím, baví mě zdolávat překážky, když se mě dostane nějaká ta  špínečka do ruky, a pak vidím tu radost lidí. Jejich radost je moje radost, a přeji všem, aby tuhle lásku poznali také a doporučovali Euronu dále a budovali si kariéru.  :)

Alena Kopáčková, poradce Eurona

​Srpen 2017