Anička Nesvadbová - maminka tří dětí šíří nadšení když má čas.

Co jsem řešila: V podstatě nic, jen jsem si u kafíčka a zmrzliny vyslechla kamarádku Lenku, které věřím a věděla jsem, že mi nenabízí žádnou blbost. 
Nyní: Úspěšná poradkyně, má balíky zadarmo a díky Euroně plno přátel.

Euronu jsem poznala v době, kdy sem si sama vyráběla prací a čistící prostředky. Takže jsem si myslela, že nic nepotřebuju. Ale uznala jsem fakt, že kvůli ekzému na rukou bych měla vyměnit prostředek na nádobí. Koupila jsem si tedy postupně pár věcí a byla nadšená. Na Fb jsem viděla, jak všichni celou tu Euronu “žerou”. No, měla jsem je trošku za blázny, přiznávám... Lenka mě pozvala na školení, přihlásila jsem se, ale hrozně moc se mi tam nechtělo. Říkala jsem si: super, teď budu 5 hodin sedět a poslouchat, jak mám uklízet a prát.

Jenže! O tom to vůbec nebylo... Pár minut na školení se skvělýma Top manažerkama a byla jsem v tom taky. Školení mě neskutečně nakoplo, dalo návod, jak oslovit lidi, jak si vybudovat síť, jak mít svoje vlastní podnikání s nulovou investicí, které můžu začít hned teď. Ale... nikdy nebudu fotit jak čistím záchod! A taky že nemusím. Celá moje práce je šířit nadšení z toho, že jsem objevila skvělé výrobky, které usnadní tolik práce. A že já, jako matka 3 dětí vím, o čem mluvím! Věděla jsem, že nejsem typ člověka na MLM. Jenže jsem tvrdohlavá. Když někdo řekl, že v MLM uspěje jen pár procent lidí, tak jsem si řekla, že budu jedna z nich. Dá se říct, že Euronu dělám rekreačně, prostě tehdy, kdy mám čas a náladu. A tak si buduju svou obchodní síť a příjem. Jako žena podnikatele moc dobře vím, co obnáší podnikání, jaká rizika, kolik peněz, kolik času a stresu. Já začala své podnikání s nulou v kapse, jako matka s malýma dětma, ke své práci potřebuju jen internet a nadšení. Tato práce mi nezajistí jen příjem a skvělé výrobky, ale dala mi nové přátele, zkušenosti, odvahu, příležitosti a svobodu.

Říjen 2018, pozice 12 %