Dagmar Švejdová - zaujal ji příjemný přivýdělek

Co řešila: Hledala šetrnou drogerii a příjemně ji překvapila možnost přivýdělku
Nyní: Dělí se o radost, má navíc příjem a moc ji to baví. Skvělá poradkyně na pozici 15%.

S Euronou mě poprvé seznámila má kamarádka Lenka Kučerová před necelými dvěma lety. Měla jsem tenkrát téměř ročního syna a skvrny od jídla, trávy, hlíny a další spousty věcí, byly na denním pořádku. Prostředky koupené v obchodech mi nefungovaly a navíc jsem na dětské oblečky nechtěla „plácat“ spoustu chemie. Kamarádka mi doporučila vyzkoušet Univerzálního multifunkčního agenta. No a Agent zafungoval. Byla jsem spokojená, že jsem svůj problém vyřešila a nijak více se po Euroně nepídila. Jak šel čas, tak jsem ještě zkusila pár výrobků na úklid a až téměř po roce se dostala k pracím prostředkům a dalším výrobkům.

S kamarádkou jsem byla v častém kontaktu a tak na mě přenášela své nadšení nejen z produktů, ale také ze svého pěkného přivýdělku, který si s Euronou vybudovala. To byl pro mě takový zlomový okamžik. Řekla jsem si, že když jsem sama spokojená, nebude problém o Euroně povědět lidem a podělit se svými pozitivními zkušenostmi. Eurona totiž nejenom že funguje, ale je také šetrná k lidem i přírodě a vyrábí se u nás v ČR.

Když jsem se na konci dubna roku 2017 registrovala a objednávala si sama svůj první balík, byla jsem už rozhodnutá se Euroně věnovat i pracovně. Po šesti měsících jsem se dostala na pozici 15% a mám už pěkný vedlejší příjem k rodičovskému příspěvku – a to se vždycky hodí. Eurona pro mě není jenom práce, ale je to práce, která mě baví, mohu si ji organizovat tak, jak potřebuji – dá se krásně skloubit s rodičovstvím a jako bonus se setkávám s novými lidmi a navazuji nová přátelství.

Jsem opravdu ráda, že se mi tato „firmička“ připletla do cesty :).

Říjen 2017