Jana Matoušová - už neřeším alergie a výrobky Eurona mám zdarma

Co řešila: alergie své a dětí
​Nyní: kariérně roste, nakupuje Euronu zadarmo

​Jsem maminka na mateřské dovolené. Dvě ze tří dětí trpí atopickým ekzémem a já sama jsem alergik na drogistické a kosmetické zboží. Od narození syna jsem neustále zkoušela různé drogistické výrobky, které by nám pomohly zmírnit boj s atopickým ekzémem, bohužel marně.

Po narození momentálně nejmladší dcery jsem začala pátrat ještě více, trvalo mi další dva roky, než jsem se čistou náhodou dostala k Euroně. Paní Martina Dvořáková (poradkyně z obchodní sítě Petry Gregůrkové) mi tenkrát nabídla vzorečky na vyzkoušení. Už jen to, že mi nabídla vzorky, mne oslovilo a já začala studovat jednotlivé výrobky... Po obdržení vzorečků, jsem začala ihned zkoušet.

Do týdne jsem vytvořila svoji první 100 bodovou objednávku. Těšila jsem se z drogerie, která mi nedělala žádné problémy - žádné osypané ruce, dušné problémy, ekzematické reakce u dětí.

​Jiná drogerie mi už nesmí přes práh a nejen to, do 14 dnů jsem se rozhodla šířit Euronu dál, během druhého měsíce jsem se dostala na pozici 3%, třetí měsíc už jsem byla na 6% a postupuji dál... O své práci po mateřské dovolené mám již teď jasno, chci se věnovat tomu, co mě baví - dělat lidem radost s výrobky Eurony!