Jana Mikulcová - chtěla bezpečnou drogerii kvůli dětem

Co řešila: Maminka dvou dětí - řešila, čím uklízet, aby děti neohrozila
Nyní: Úspěšná poradkyně, skvěle vede svůj tým a stoupá výše ke hvězdám

O Euroně jsem dověděla od kamarádky Zuzky Pijákové. Musím jí poděkovat za to, že se nenechala odradit mým prvním NE, a ozvala se mi znovu. Protože ona už věděla, jak je Eurona skvělá. Já jsem si na to musela teprve přijít :)

Už delší dobu jsem přemýšlela nad ekologičtějšími čisticími prostředky, protože máme dvě malé děti, a když se mně při úklidu motají kolem, na všechno sahají, a pak si cpou ručky do pusy, neměla jsem z toho vůbec dobrý pocit. Tak jsem se rozhodla vyzkoušet Euronu, protože je ekologicky šetrná, skvěle funguje, a krásně voní – říkala Zuzka J A teď už vím i já, že je to pravda! Pustila jsem se do úklidu, a nevěřila svým očím – koupelna se leskla, krásně voněla, všechno šlo lehce, vlastně samo J Tak jsem se rozhodla zkusit další výrobky, a objednala jsem nejen přípravky na úklid, ale i na praní, na skvrny, a další a další a další… A teď? Do drogerie už téměř nechodím, nakupuju jen Euronu. Pohodlně si objednám doma přes internet a za dva dny mám voňavý balíček doma.

A toto všechno jsem si nemohla nechat pro sebe, takže jsem o tom hned chtěla říct všem -  kamarádkám, známým, aby to taky mohly mít doma jednodušší. A jenom za to, že se dělím o nadšení z výrobků, které sama používám a jsem s nimi spokojená, můžu teď mít výrobky zadarmo. Každý měsíc postupuju o provizní stupínek nahoru, první měsíc 3%, druhý 6%, a teď 9% - a věřím, že to nekončí ;) Přitom je to tak jednoduché – stačí si to nadšení jen nenechat pro sebe ;)

Děkuju Euroně, že mně ulehčila a zpříjemnila ne moc oblíbenou činnost jako je úklid. Dokáže u nás doma odstranit skvrny všeho druhu, takže se už nezlobím na své děti, když si nové tričko polijou kakaem :) A když náš roční Matěj strká do pusy a olizuje kde co, nemusím se ničeho bát J Navíc všechno doma krásně voní. A hlavně díky Euroně teď peru a uklízím zadarmo. :)

V současné době jsem na mateřské dovolené. A stejně jako jsem přemýšlela nad ekologičtější drogerii, tak jsem už dříve přemýšlela, že bych se ráda něčím i na mateřské dovolené zaměstnala. A s Euronou mám teď obojí! Práci, která je zábavou, můžu ji dělat doma s dětmi, všechno si plánuju podle sebe, a nic nemusím, prostě chci!

Jsem ráda, že mně Zuzka o Euroně řekla. A díky patří také Petře Gregůrkové za rady, zkušenosti, i dárky, které vždycky potěší a povzbudí.

Červenec 2017