Jana Zrůbková - dělila se o zážitek, dnes je top manažerka

Co řešila: skvrny
Nyní: od června 2017 je Top manažerka

K Euroně mě přivedla kamarádka Jitka Jeřábková.  Jitka mi nabídla agenta, ať si ho zkusím na skvrny, co měl syn na tričkách. Zrovna mi jen tak mezi řečí řekla, že bych si mohla nakupovat sama. Odjela jsem s kyblíkem a červíkem v hlavě. Můj první počin byl takový, že jak jsem byla natěšená na odstraňování skvrn, nacpala jsem plný kýbl barevného i bílého prádla a nechala přes noc.  Pak jsem s hrůzou zjistila, že barevné a bílé zvlášť , ale ráno vše čisté a zmizela i skvrna od vína, praná několikrát.

To mě přesvědčilo a oslovila jsem kamarádky na ulici, které mě podpořily a objednaly si. Dala jsem tak do kupy první objednávku v měsíci a ta nebyla poslední. Začala jsme být závislá. Závislá na balíčcích z Eurony, na zkoušení výrobků i na skvělé vůni. Dalším efektem bylo zlepšení kůže syna, který do té doby byl neustále plný vyrážek. Manžel si zas pochvalovat, že při jeho alergii na pot ho již nic nesvědí .  Následně jsme se seznámila s Petrou Gregůrkovou a Šárkou Vykoukalovou. Všechny tři dámy mi byly vždy  nápomocny radou.

Začala jsem stoupat stupínek po stupínku. Na začátku jsem byla prodejce, brzy jsem, ale pochopila, že pokud chci víc, musím se stát poradcem.  Kromě postupů jsem byla pozvána do Řecka v rámci Dovolené snů, kam jsem bohužel, kvůli těhotenství neodletěla. Na Galavečeru jsem dostala odměnu a mimořádné úspěchy a nyní se chystám na obhajobu pozice 21%.

Tato práce mě neskutečně naplňuje, jsem na mateřské s druhým synkem a užívám si finanční nezávislost  a jsem šťastná, že jsem poznala spoustu nových tváří a úspěšných žen.   

Edit: Gratulujeme Janči k obhajobě a k získání titulu Top manažer! :)