Katka Huňková - i s dvojčátky se dá vydělávat

Co řešila: skvrny po dětech
Nyní: úspěšná poradkyně, buduje si kariéru

V listopadu 2015 se mi narodily krásné holčičky – dvojčátka a já jsem se rozhodla, že je budu látkovat. Nehody byly na denním pořádku a tak si dokážete představit, jak některé plenečky vypadaly. Můžu říct, že jsem za tu dobu vyzkoušela snad všechno možné – žlučové mýdla, Vanish, krystalickou sodu atd. Fleky nikdy nebyly pořádně odstraněny. Navíc do toho pak přišly příkrmy, braly jsme Aktiferin, mladší z dvojčátek byla stále více ublinkaná, takže všechno oblečení bylo špinavé, flekaté. Dlouho jsme s tím bojovaly, až jsem v prosinci 2016, o více jak rok později, narazila na Facebooku na skupinku, kterou vedle Peťa. Když jsem se zeptala, co by mi na tyto fleky pomohlo, dostala se mi odpověď Agent. Musím říci, že dlouho jsem rozmýšlela, zda mám nebo nemám objednat. Už jsem doopravdy ničemu nevěřila, že mi ty skvrny něco odstraní, ale pořád jsem prohlížela skupinku, dotazy, odpovědi, fotky až jsem nakonec objednala.

Přišel krásný veliký balík, objednala jsem snad vše – prášek, odstraňovače skvrn, aviváže, úklidové prostředky. A musím říci, že jsem konečně objevila výrobky, které za to stojí. Už žádné drhnutí, žádná dřina při úklid, žádný smrad. Vše je krásně čisté a voňavé. Proto u nás Eurona má první místo, vše co tu bylo, jsem spotřebovala nebo poslala o dům dál.

S Euronou jsem se pochlubila rodině a kamarádkám a zjistila jsem, že spoustě lidem různé druhy komerčních prostředků nevyhovují a proto jsem jim doporučila Euronu. Nyní jsou velmi spokojeni :) Navíc, každý ocenil to, že nemusí chodit nikde po obchodech, číst co vše je v prostředcích za ingredience, tahat se s těžkými balíky. Vše si vybere na e-shopu a přivezou to až domů.

Zatím jsem u Eurony 4. měsíc a vyšplhala jsem se na provizní stupeň 6%. Nezahálím a jedu dál, a doufám, že časem ze mě bude také TOP manažerka. A jako maminka můžu říci, že konečně mám více času jak na děti, na manžela, na celou rodinu a navíc k tomu zatím mám výrobky zdarma a ta největší výhoda? Jsem doma.

Mým holkám je teď 17 měsíců a s manželem plánujeme další dítě a já můžu říct, že jsem velmi šťastná, že jsem Euronu poznala a nemusím se zatím nijak strachovat, že si mám hledat práci. Vždyť, já ji vlastně našla. A to díky tobě Peti. Moc děkuji.