Lenka Kučerová - předtím jsem řešila skvrny, nyní buduji kariéru

Co řešila: skvrny
Nyní: velmi úspěšná poradkyně na pozici 15%, chce být top manažerkou

Před deseti měsíci, když jsem už plná zoufalství z hromady zničených oblečků mé dcerky, jsem hledala na internetu, co dalšího bych ještě mohla vyzkoušet na skvrny, mi osud do cesty přivedl Petru a Euronu. Petra mi nadšeně psala o všemožných účinných prostředcích a jak se všechno čistí skoro samo. Byla jsem k tomu skeptická, protože reklamy na komerční značky nabízejí to samé a přesto vůbec nefungují...ale díky garanci spokojenosti jsem se rozhodla, že za zkoušku nic nedám.

Objednala jsem si mega balík drogerie (přišly 3 :)  - prášky, aviváže, odstraňovače skvrn, prostředky na úklid...zkrátka jsem to vzala z gruntu. Už když jsem balíky donesla domů, byla jsem nadšená, jak mi voní celý obývák a hned jsem se dala do vybalování a zkoušení. Co Vám budu povídat, z výrobků jsem byla naprosto unešená. Všech zapraných a několikrát čištěných skvrn jsem se zbavila, úklid byl najednou opravdu o mnoho snažší a krásně voňavý (a nemusela jsem se půl dne dusit čpějícími výpary). Rozhodla jsem se, že u nás doma už je místo jenom pro Euronu, všechnu starou drogerii jsem sbalila do krabice a poslala dál.

Po chvíli jsem se rozhodla, že si své nadšení nemůžu nechat pro sebe, a když se někdo trápil s nějakým "pracím/uklízecím" problémem v domácnosti, hned jsem mu Euronu nadšeně doporučila. Před třemi měsíci jsem se rozhodla se spolupráci s Euronou věnovat naplno. Měsíc poté jsem dosáhla provizního stupně 12% (ten měsíc se mi zároveň narodila druhá holčička). O další měsíc později to byl provizní stupeň 15%, a já se rozhodla začít spolupracovat na živnostenský list. Přes nadšenou samospotřebitelku a vlastní nákupy zdarma jsem se tak dostala až k budování kariéry.

Mám 2 malé holčičky - Šarlotce je 22 měsíců a Pátě teď budou 2 měsíce. Vyhovuje mi, že s holčičkama můžu naplno pracovat z domova, a přijít si tak na krásný vedlejší příjem k rodičovskému příspěvku. Ve své cestě chci pokračovat, a mým cílem je být TOP manažerka. Jsem ráda za každého spokojeného zákazníka, a každému v mém týmu, kdo má zájem o spolupráci, nabízím plnou pomoc a podporu, protože Eurona dokáže měnit životy.

Děkuji osudu, že mi Petru a Euronu přivedl do cesty. A Petře děkuji za veškeré rady a pomoc (s výrobky i kariérou)!