Lucie Melichaříková - Stereotyp mě ubíjel, děkuji za Euronu!

Co řešila: Chtěla svou oblíbenou aviváž
Nyní: Nadšeně doporučuje dále a vydělává si k rodičovské

Kterak jsem já objevila Euronu. 

Zamilovala jsem si Aviváž Black Grape, kterou jsem brala od své tety a ta zase od své prodejkyně. Katalog mi přišel velký, myslela jsem si, že Eurona je polská firma a že to je jen obyčejný eshop.

Až jednou jsem si objednala sama, tuším, že za pouhých 300 korun. Nevěděla jsem o žádných levnějších cenách, Úspěšném startu či existenci poradců. Naštěstí jsem byla přiřazena do skvělé obchodní sítě. Ještě ten den se mi ozvala Péťa, zasvětila mě do Eurony, přidala do soukromé skupiny pro registrované a já se objevila v novém světě. JAKOŽE COŽE? TOHLE VŠECHNO VÝROBKY DOKÁŽOU?

A tak jsem začala pomalu a jistě testovat a fotit své PŘED a PO. Po více než roce, v roli samospotřebitele, jsem zatoužila po Boxu všech vzorků. Šířila jsem i v rodině a zaregistrovala pod sebe mamku, která ho dostala k 1. objednávce. A opět se ozvala Péťa s možností přivýdělku a výrobků zdarma - a tehdy mi to docvaklo - vždyť jsem doma na mateřské, ten stereotyp už mě ubíjí, tak proč to nezkusit? :)

Peťa mě ochotně vedla, učila, pořádala školení, a já se naučila novým věcem na PC apod.

Nyní jsem opravdu šťastná, protože jsem v týmu užasných lidí, všichni se navzájem podporují, já mám krásné provize a přitom i čas na svou rodinu. Co víc si přát než "práci", která Vás baví a jste svým vlastním šéfem?

Lucie Melichaříková, duben 2018, pozice 12%