Marki Čechová - Moc mi výrobky pomohly s kožními problémy a jsem za to vděčná

Co řešila: Chtěla jsem uklízet rychle bez námahy a drhnutí :-)
Nyní: Eurona mě nadchla tím, že opravdu funguje, na nic si nehraje, je ekologická, šetří naši peněženku a hlavně zdraví :-)

Euronu a její přípravky znám dlouho - již víc jak 10 let, seznámila mě s ní moje sponzorka Broňka Zelinová. Vzpomínám si, že za mnou tehdy přišla, vyzvedávala si dceru u mě ze školky a donesla mi katalog a na půjčení naředěný přípravek na koupelny. Doma jsem se na katalog zvědavě podívala, ale moje první reakce byla: "Vždyť je to nějaké drahé... ty prací prášky...za takovou cenu" - to jsem ještě nechápala, že Eurona má přípravky koncentrované, tudíž i dávkování je úplně jiné, jak u komerce. Katalog jsem položila a šla jsem si umýt vanu, umyvadlo a celou koupelnu - postupovala jsem podle instrukcí Broňky - nastříkala, nechaĺa 20 minut působit, pak jsem se do koupelny vrátila, vanu jsem umyla vodou, kachličky doleštila a nestačila jsem se divit :-) Ten rozdíl - naše stará vana byla krásně lesklá, jako nová! Tak jsem opět zalistovala katalogem a nakonec jsem si vybrala na vyzkoušení pár přípravků. A tak to začalo...postupně jsem zkoušela další a další přípravky a vždy jsem byla nadšená tím, co dokážou a naučila jsem se je správně ředit a používat. Jen Multifunkční Agent, můj nynější miláček, pořád ležel někde dole v kyblíčku a já nevěděla, na co ho mám vlastně pořádně použít. Sem tam jsem Agentem vyčistila odpady a to bylo vše...V té době jsem ještě neměla ani Facebook, neměla jsem možnost čerpat rady a inspirace jako nyní. A tak čas ubíhal a já jsem si ten svůj domeček vesele čistila Euronou, všechno nám doma vonělo, byla jsem spokojená, že se při úklidu moc nenadřu, nemusím používat drátěnky, škrabky na sklokeramiku a na rošty grilu, který jsem dřív musela pracně drhnout s nevalným výsledkem a vysušenýma rukama.

Jen k těm pracím přípravkům jsem tehdy nějak nenacházela cestu...Pořád jsem si říkala - proč bych je měla vlastně zkoušet, když na trhu je tolik pracích přípravků a levných...divila jsem se, když jsem věšela prádlo, proč má to prádlo po vyprání takovou zvláštní silnou vůni, která mi byla až nepříjemná, dráždila mi nos...Myčka, když domyla a otevřela se - to už mi přišlo také divné - vždy byl z myčky  cítit takový divný zápach, který se linul až nahoru do podkroví...i manžel si toho všiml a ptal se mě, co to používáme za přípravky a proč teda nekoupím něco z Eurony, když jsem s nít tak spokojená...Moje reakce? No přece ty přípravky nevyhodím, napřed je vypotřebuji a pak zkusím od Eurony...

Až jednou...v práci jsem musela zaskakovat za dlouhodobě nemocnou kolegyni školnici - takže - umývání nádobí v komerci, mytí podlah, WC a veškerých prostor, nábytku v komerčních přípravcích...na tom nebylo nic divného, práce mi nevadí, jsem zvyklá "makat", tak jsem se do toho pustila...Víc jak 3 měsíce jsem takto uklízela celou školku...a najednou jsem si všimla, že se mi na rukou začíná tvořit nějaký divný ekzém, kůže byla vysušená, popraskaná a bylo to čím dál tím horší. Musela jsem navštívit i lékaře, který předepsal kortikoidy a mastičky, které ale moc nepomáhaly. A ruce praskaly, já natírala vším možným a nakonec to dopadlo tak, že jsem nemohla ani na zahrádku pracovat s hlínou, protože moje ruce mi to nedovolily. A v té chvíli mi to vlastně nějak "docvaklo" - doma používám Euronu, po mytí nádobí jsem měla ruce vždy jemné, mýdlo z Eurony - taky úžasné, to si ruce "chrochtaly" blahem, ale v té školce jsou přípravky, které asi moje kůže nesnáší. 

Bum! Rozbřesk! Že jsem na to nepřišla dřív! Vždyť Eurona je vlastně ekologická a šetrná...to jsem věděla dlouho...ale že moje kůže bude až tak reagovat na komerci - samotnou mě to překvapilo!              

Hned jsem si do práce donesla své voňavé mýdlo Black Pearl, svůj dish na nádobí s vůní heřmánku a Aloe Vera a začala jsem shánět víc informací o ekzémech, alergiích a jak by mi mohla ještě Eurona pomoci. A tehdy jsem objevila úžasné bambucké máslo a "Tlapku" - začala jsem poctivě mazat a za necelé 3 měsíce se mi ekzém na rukou tak zlepšil, že i manžel koukal! Někde jsem se dočetla, že i praní v komerci způsobuje ekzémy a alergie, koupila jsem si na zkoušku prací gel od Eurony, který mne uchvátil svou vůní, vyčistila jsem si poctivě pračku  a veškeré prádlo, co bylo doma, jsem přeprala v Euroně. Aviváž společně s pracím gelem od Eurony provoněla náš domov dokonale a tehdy jsem si řekla - a dost! Komerce jde z domu! Darovala jsem veškeré zbytky pracích přípravků, už ani manžel v tom nechtěl prát ani montérky, protože sám viděl a hlavně cítil, že v té vůni je opravdový rozdíl. A další bonus - moje kůže na rukou se úplně zhojila :-) 

Nejvíc zkušeností člověk získá, až když má nějaký zdravotní problém a potřebuje pomoci. Mně Eurona moc pomohla a jsem jí za to vděčná. :-)

Proto jsem se rohodla šířit Euronu a její přípravky dál, aby o ní co nejvíce lidí vědělo, aby také měli možnost uklízet chytře bez námahy a dřiny, prát své prádlo tak, aby bylo čisté, voňavé a bez škodlivých fosfátů a plnidel, které se pak dostávaly z oblečení na pokožku těla a způsobovaly alergie a kožní nemoci...možnost pečovat o sebe a své tělo takovými přípravky, které budou pleť a pokožku hýčkat, prostě aby byli lidé spokojeni sami se sebou a měli více času na rodinu, koníčky a zábavu.

Eurona mne neuvěřitelně nadchla a chci dál předávat toto nadšení a pomáhat lidem. Pomáhat jim najít svou cestu k přípravkům, které jim můžou pomoci od různých zdravotních problémů, provoní jim jejich domov a úklid se pro ně stane příjemnou činností bez vysušených rukou, bez zbytečné námahy a drhnutí. 

Od ledna 2019 jsem začala aktivně Euronu doporučovat a šířit dál. Nyní jsem na pozici 12% a co pro to dělám? V podstatě se jenom bavím :-) To je na tom to nejlepší! Navštěvují mne kamarádi a známí, těm doporučím Euronu a baví mne pozorovat jejich reakce na přípravky a společně pak sdílíme své nadšení a předáváme ho dál.  Zkuste to také tak - je to zábava pro všechny a Váš život se Vám změní. Najdete spoustu nových přátel a nikdy nebudete sami. Protože s Euronou jsou všichni kamarádi a Eurona nás baví :-)

Marki Čechová, květen 2019, pozice 12 %