Martina Dvořáková - jsem maminka dvou malých dětí a buduji si kariéru

Co řešila: kožní problémy  
Nyní: buduje si kariéru, nakupuje Euronu zadarmo


​S Euronou jsem se seznámila před dvě lety. Martince byl v té době rok a stále jsem řešila, proč se mi tak osypává (po jednom komerčním prášku, který navíc ani nic nevypral). Doktorka nás poslala na vyšetření ke kožní lékařce a obtíže stále neustávaly. Spíš naopak se vše zhoršovalo. Mastičky nazabíraly a tak stále dokola. Nedalo mi to a když jsem u kamarádky Petry viděla na Facebooku, jak hezky odstraňuje fleky a jak píše, že se může už konečně při úklidu volně nadechnout. Ikdyž nedalo..... Občas jsem jí něco "olajkovala" a tím to haslo.

A pak mi Petra napsala. Něco v tom smyslu, že vidí, že se mi líbí fotky a jestli to chci taky zkusit? S Petrou Gregůrkovou známe asi 10let. Vždycky byla moc příjemná a milá. Řekla jsem si a proč to nezkusit. Horší už to stejně být nemůže. Dcera stále osypaná, olezlá. Návštěvy na kožním k ničemu nevedly.

Začala jsem z gruntu. Vyčistila pořádně pračku, darovala ten "úžasný" snad desetikilový prášek a i na zbytek domácnosti používala při úklidu Euronu. Já alergik nejsem, ale i tak jsem si všimla té proměny. Najednou jsem nemusela používat každý večer krém na ruce. Dcerka už neměla zarudlá místa, když se trošku zpotila. A hlavně ta vůně.... ta byla prostě úžasná.

Ať jsem použila cokoliv, vše nádherně vonělo a hlavně úplně jinak, než cokoliv z drogerie. Začala jsem si úklid užívat. Teď u druhého dítěte už se nebudu muset bát, že bude lézt po podlaze, že občas něco olízne nebo dá do pusy. Látkové plenky se perou taky snad samy. Když něco nevyperu hned na poprvé, tak při druhém praní už flek nemůžu najít ;-)

Je to tak osvobozující a už teď se těším až začneme s příkrmy. 

Netahám žádné těžké nákupy, drogerii mi přivezou až před dům v době, která mi vyhovuje. A pro sebe nakupuji (ikdyž to vlastně není ten správný výraz), spíš teď pro sebe objednávám  Z D A R M A.

Nejsem žádný prodejce. Ani si to dost dobře nedokážu s dvěmi dětmi představit. Jedině, že bych to rozvážela kočárkem :D Nejsme bohužel s Petrou v osobním kontaktu, máme to k sobě přes celou ČR, ale i tak mi změnila život. Jsem ráda, že spolupracujeme.