Martina Némethová: Euronu mi nabídli v drogerii, ale katalog jsem ani neotevřela.

Dříve: nesnášela jsem uklízení

Nyní: nic jiného než Euronu už nepoužívám

S Euronou jsem se seznámila, když jsem hledala v drogerii nějaký účinný prostředek na vyčištění skleněné zástěny ve sprchovém koutu. Paní v drogerii mi nabídla koupelnový čistič od Eurony a půjčila mi k němu katalog, který jsem doma ani neotevřela. Čistič koupelen byl super na úklid koupelny, ale teď už vím, že jsem potřebovala spíš supergel :D. Při příští návštěvě mi paní nabídla ještě wc čistič, tak jsem si ho vzala, ale nepoužívala ho. Říkala jsem si, že něco tak drahého nemůžu jen tak vypiplat. 

Za nějakou dobu přijela na návštěvu kamarádka Markéta. Ptala se mě zda Euronu znám - řekla jsem jí, že ano (ale neznala jsem vlastně vůbec nic, jen jsem měla doma dva výrobky). Vše mi ukázala, vysvětlila, dostala jsem od ní plno dárečků a vzorečky. Velmi mě to zaujalo a pochopila jsem, že Eurona není jen prodej výrobků. Jsou to úžasně voňavé výrobky a hlavně účinné, je to poradenství, balíky zdarma, přivýdělek nebo dokonce příležitost vybudovat si vlastní síť a mít trvalý zdroj příjmu.

Výrobky jsem začala postupně zkoušet a byla jsem z nich nadšená. Pak jsem je začala doporučovat kamarádkám a známým. A nyní jsem dosáhla svého prvního cíle - "balíku zdarma": Je to úžasný pocit a přeju ho každé z Vás. Není na tom nic složitého, jen svou radost a nadšení sdílíte s ostatními a vlastně jim tím i pomáháte. Já už si svou domácnost bez Eurony nedovedu ani představit.

Martina Némethová, pozice 12 % v listopadu 2020