Nikola Penčáková: Skvělé rozptýlení při mateřské

Co řešila: Šetrnou kosmetiku pro miminko
Nyní: Euronou se baví a má balíky zdarma

​K Eurone mně přivedla kamarádka v roce 2016, která mně oslovila přes Facebook. Jelikož jsem byla maminka půlročního chlapečka, dobře věděla co právě potřebuji. První prezentace v Uherském Brodě, která následovala mne ale nepřesvědčila, že mám registrovat. První čtyři měsíce jsem byla pouze prodejce a o registraci jsem nechtěla ani slyšet. 

Bylo léto a setkání rodiny. Proč to nezkusit? Proč bych to neměla ukázat všem jak Eurona krásně voní a je skvělá? Vzala jsem s sebou katalog a vzorky aviváží. Nadšení přišlo od Alenky Durďové, která byla taky mou první registrovanou. Viděla jsem jak provize ač pomalu, ale jistě naskakují. Začala jsem dál a dál. Rodina, přátelé, založení fb skupiny,... Jak asi každý v této branži zažije odmítnutí a absolutní vysmatí do obličeje, tak i já jsem z prvních takových reakcí byla zničená. Později mě došlo, že to je jejich smůla a šla dál. 

Po narození druhého syna v únoru 2019 jsem zjistila, že to prostě potřebuji a oslovila jsem Peťku, zda by nedojela a neudělala u mne doma prezentaci novinek, jelikož jsem se nezúčastnila novinek v Uherském Hradišti a moc mne to mrzelo. Peťka mé pozvání přijala a to bylo to ,, nakopnutí" jak mne, tak i mých registrovaných které se prezentace novinek také zúčastnily. 

Děkuji Euroně především za nové přátelé, příležitost a skvělé výrobky.

PS: Já na mateřské nechci řešit jen plenky a příkrmy. Potřebuji společnost a rozptýlení. Eurono, děkuji!

Květen 2019, Nikola Penčáková je na pozici 12%