Nikola Řičičářová: Byla jsem uchvácená z toho, jak to všechno voní.

Proč začala šířit: Výrobky fungují, nedusí mě a krásně voní, to si nemůžu nechat pro sebe.
Nyní: Mám skvělé holky v týmu a balíky s výrobky za doporučení zdarma.

Byla jsem uchvácená z toho jak to všechno voní.

K Euroně jsem se dostala tak , že moje sestra používala prostorová aromatika, když jsem k ní přišla moc krásně ji to tam vonělo tak jsem to samozřejmě musela mít taky :)

Měla to od kamarádky, která byla už zaregistrovaná, tak jsem začala od ní odebírat aviváže do práce pro kolegyně a už se to rozjíždělo tak pomalu. Jenže je škoda, že mi nenabídla registraci zrovna u ní a tak jsem narazila na Fb na Lucku Melichaříkovou. 

Vůbec by mě nenapadlo, že si můžu tvořit svoji sít , objednávat si jak chci a nebýt ničím vázaná, žádné podmínky, ale co je důležité, že jsem měla obrovské štěstí na moje SKVĚLÉ HOLKY, které si pomalu tvoří také už svoji sít a  bez kterých bych to nedokázala! Když si tak vzpomínam zpětně oslalovala jsem pomalu 3% provizi v životě by mě nenapadlo, že dám 12 %.

Teď, když už znám výrobky, nedokážu si představit, že bych prala nebo uklízela  v nečem jiném. Prádlo krásně voní a hlavně je opravdu vyprané, když žehlím tak ta žehlička jede pomalu sama a hlavně pořádné a kvalitní výrobky, které mě nedusí a opravdu fungují! Proto mám Euronu ráda a šířím ji dál.

​Nikola Řičičářová, Listopad 2019, pozice 12 %