JAK PEŤKA K EURONĚ PŘIŠLA

K Euroně jsem se dostala díky manželovi. Stalo se to ještě v době, kdy jsme manželi nebyli. Jednou jsem umývala koupelnu a pach chemie z prostředků mého muže přilákal až k prahu koupelny se slovy, proč to tak páchne. Nemluvě o tom, že ty prostředky ani nefungují. On sám mi na to řekl: "To já mám na bytě Euronu a to jen postříkám, pak si jdu lehnout k televizi, opláchnu to a je to šup šup. A vůbec to nesmrdí, protože je to ekologické a ještě je to navíc český výrobce!" Tak jsem Davidovi řekla, že když je tak chytrý, ať příští týden ten zázrak zvaný Eurona přiveze.

A opravdu – začaly se dít nevídané věci. Nic nesmrdělo, krásně to umývalo a lesk jak blesk. Nutno dodat, že jsem byla alergická na čistící prostředky a alergoložka mi je zakázala používat, proto jsem umývala jen octem (i když jsem měla rukavice, tak jsem měla alergii na pažích, olezený obličej, flekatou hruď apod.).

Postupně jsem začala používat (kromě Čističe koupelen) víc a víc věcí. A světe div se – už mohu uklízet i bez rukavic.A ve volném čase lidem ukazuji, jak si zpříjemnit život a neutrácet za nekvalitní výrobky. Nyní jsem na mateřské dovolené s dcerou a vůbec mi to nebrání dál se věnovat svojí kariéře. Na mateřské nezakrňuji, naopak ještě víc profesně rostu.

CHCETE MÍT I VY TAKOVÝ PŘÍBĚH? 

Nyní mohu pomoci i Vám. A když ne já, tak některá z mých kolegyněk po celé ČR ano. Ozvěte se! Můžu poslat vzorky zdarma, ukázat spoustu fotek před a po. Poradím. A kdo si chce přivydělat, tomu ráda pomůžu nastartovat kariéru. Věnujte se něčemu přínosnému s budoucností, třeba Euroně.